Naše služby Vám přinesou bezpečí

Vyhledání nemovitosti

Na základě Vašich požadavků Vám najdeme vhodnou nemovitost. Při vyhledání nemovitosti využijeme nejen veřejně dostupné zdroje, ale také naše vztahy a další způsoby vyhledávání nemovitostí. Pokud Vás nějaká nemovitost zaujme, tak provedeme její osobní prohlídku a předáme Vám nezkreslené informace o jejím stavu.

(jednorázová odměna dle typu nemovitosti)

Inspekce nemovitosti

Naši stavební inspektoři prohlédnou vybranou nemovitost a na základě zjištěných skutečností vypracují závěrečnou zprávu o stavu nemovitosti včetně skrytých vad a odhadované ceny za jejich odstranění.

(jednorázová odměna dle typu nemovitosti)

Právní prověrka smluv

Rezervační, Smlouvu o smlouvě budoucí kupní, Kupní smlouvu a Smlouvu o úschově prověří naše zkušená advokátka a upozorní Vás na případná rizika ze smlouvy vyplývající. V případě potřeby je možné jednotlivé smlouvy vytvořit za orientační odměnu ve výši 2.000 Kč za každou jednotlivou smlouvu.

(odměna dle smluvní dokumentace)

Management kroků nákupu

Ohlídáme Váš zájem při dalších krocích, jako je podání/zápis na katastru nemovitostí, na základě konzultací o správném postupu koupě. Tato konzultační služba je poskytnuta zdarma v rámci objednání komplexních služeb. Pokud byste chtěli vypracovat a podat podání na příslušný katastrální úřad, pak účtujeme výše uvedenou odměnu za každé jednotlivé podání, bez poplatku katastrálnímu úřadu.

(odměna 3.000 Kč/podání)

Zařízení bankovního financování

Při splnění návazných podmínek banky Vám pomůžeme při výběru nejvhodnějšího bankovního financování vybrané nemovitosti a budeme za Vás jednat s konkrétní finanční institucí až do zdárného konce vyřízení financování. Též prostudujeme úvěrovou dokumentaci a upozorníme Vás na nezjevná rizika.

(zdarma)

Převzetí nemovitosti

Pro zajištění bezproblémového převzetí nemovitosti pro Vás na základě Vašeho zmocnění zajistíme přejímku s písemným protokolem o stavu nemovitosti, přejímku stavu měřidel, přepis energií u dodavatelů a případné reklamační opravy u nemovitostí v záruce. Součástí odměny je také případný zápis nového vlastníka u Sdružení vlastníků bytových jednotek.

(jednorázová odměna 3.000 Kč)

Těšíme se na společný výběr Vašeho nového domova!

Sjednejte si nezávaznou schůzku zdarma!

Mám zájem o schůzku

Ukážeme Vám, že i při nákupu nemovitosti se můžete cítit příjemně a bezpečně.