Proč to děláme

Jak často kupujete nemovitost? Jednou či dvakrát za život? Kupující často s realitními obchody nemají zkušenosti a není ani účelné, aby do specifik trhu pronikali.

 Jsme přesvědčeni, že kupující si zaslouží partnera, který ho ochrání. 

Realitní trh znevýhodňuje kupující. Posuďte sami:

  • Kupující platí, dává často celoživotní úspory a nese riziko.
  • Kupuje nemovitost, s jejímž stavem se v omezeném čase nemůže podrobně seznámit.
  • Nakupuje na trhu, který nezná a který je plný špinavých triků.
  • Kupující je nucen se rychle rozhodovat, přičemž je pod tlakem realitky i prodávajícího.

Nemovitosti jsou zajímavý obor, který mě provází celým profesním životem. Začalo to střední a následně vysokou školou se zaměřením na stavebnictví. Nyní, po více než deseti letech praxe v oblasti realit, developmentu, správy a servisu nemovitostí, jsem schopen nemovitost prověřit a rychle odhalit její silné i slabé stránky. Nečekejte ode mě útok na Vaše city, ale zejména jasná a přesná fakta.

Bezpečná koupě je pro mě unikátní příležitost, jak pomáhat lidem s výběrem jejich domova. Vím, jak je složité zachovat chladnou hlavu při tak důležitém životním rozhodnutí jako je koupě nemovitosti. Proto jsem rád, že mým klientům pomáhám zůstat nohama na zemi a zajistím bezpečný průběh nákupu.

Provedu Vás nákupem nemovitosti a zastoupím Vás, i když mě pověříte kompletním zpracováním případu bez Vaší účasti.

Jsem stavební inženýr ve stavařské rodině, takže k nemovitostem mám blízko “od kolíbky”. Pracovní zkušenosti jsem začal nabírat jako stavbyvedoucí, pak přibyly komplexnější znalosti v investování do realit a obchodu, protože v současnosti mám na starosti obchod naší investiční skupiny SUR LIE, kde také nakupuji a prodávám nemovitosti. Mé zkušenosti můžete využít při naší spolupráci.

Pomohu Vám s nákupem nemovitosti pro bydlení i podnikatelské účely. Jako ryba ve vodě se cítím v regionu Jižní Moravy, ale pomáhám klientům i na Vysočině či v Praze, a s dílčími komplikacemi dokážu pomoct na celém území ČR.

Nemovitost pro Vás vyhledám, ve spolupráci s našimi právníky se postarám o právně bezpečný průběh transakce a zastoupím Vás při vyjednávání o ceně a podmínkách nákupu. Často se stává, že klientům vyjednám vyšší slevu, než kolik zaplatí za mé služby. Bez obav se ozvěte, rád si s Vámi promluvím o tom, jak Vám pomoci.

Těšíme se na společný výběr Vašeho nového domova!

Sjednejte si nezávaznou schůzku zdarma!

Mám zájem o schůzku

Ukážeme Vám, že i při nákupu nemovitosti se můžete cítit příjemně a bezpečně.